Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Intencje mszalne 23.11 – 29.11.2020

Poniedziałek - 23 listopada 2020 r.
6.30 -
 
7.30 1/ śp. Helena i Tomasz (r. śm.) GOŁĘBIEWSCY, rodzice i rodzeństwo z obojga stron
2/ śp. Stanisław (1 r. śm.), Józefa, Tadeusz BEDYŃSCY i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00
1/ Dziękczynno- błagalna w 23 urodziny Michała
2/ śp. Michał MANTEUFFEL (6 r. śm.)
3/ śp. Grzegorz KUCHARSKI (9 r. śm.)
Wtorek - 24 listopada 2020 r.
6.30 śp. Tadeusz RYSZKOWICZ (int. od sąsiadów)
 
7.30 1/ śp. Helena WARCZAK (24 r. śm.) i zmarli z rodziny OKRUCIŃSKICH
2/ śp. Andrzej KACZMAREK (r. ur.) i zmarli z rodziny
18.00
1/ śp. Bolesław (10 r. śm.), Władysława, Józef, Jarosław, zmarli z rodzin: WARDÓW i POCHYLSKICH
2/ śp. Jadwiga SKUTECKA (37 r. śm.)
3/ śp. Magdalena NOWAK (int. od sąsiadów)
Środa - 25 listopada 2020 r.
6.30 o zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Ireny
 
7.30 1/ o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, za wstawiennictwem św. Katarzyny Laboure, dla członków XII Róży Żywego Różańca i ich rodzin, a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego (Helena, Małgorzata, Urszula)
2/ śp. Stanisław FLUDER
18.00
1/ dziękując za otrzymane, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Mateusza
2/ o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Agnieszki SROKI w dniu urodzin
3/ śp. Leokadia STEFANOWSKA (r. śm), dusze w czyśćcu cierpiące
Czwartek - 26 listopada 2020 r.
6.30 -
 
7.30 1/ śp. Gertruda i Wincenty BYKOWSCY
2/ śp. Genowefa ADAMCZYK
18.00
1/ śp. Zenon OGÓRKIEWICZ (8 r. śm)
2/ dziękując za dar życia i otrzymane łaski, z prośba o Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jakuba w 18 r. urodzin
Piątek - 27 listopada 2020 r.
6.30 -
 
7.30 1/ śp. Marianna i Bolesław, zmarli z rodziny
2/ śp. Leokadia, Leon, Maria, Zygmunt DZIENISZ
18.00
1/ śp. Henryka (2 r. śm.), Wiktoria, Longin, Jan OBRĘBSCY
2/ śp. Jerzy KOPOWSKI (10 r. śm). i rodzice z obojga stron
3/ śp. Zbigniew ŚLIWIŃSKI (1 r. śm.) i rodzice z obojga stron
Sobota - 28 listopada 2020 r.
6.30 śp. Antoni, Andrzej, Zofia, Wojciech
 
7.30 1/ śp. Anna PUTON
2/ śp. zmarli z XVI Róży Żywego Różańca
18.00
1/ śp. Marian GIELNIAK i rodzice z obojga stron
2/ śp. Eugeniusz SUDOŁ, pradziadkowie i dziadkowie
3/ śp. Stefan (20 r. śm.) i Halina KIEDROWSCY i zmarli z rodziny
Niedziela - 29 listopada 2020 r.
7.00 -
 
8.00 1/ Dziękczynno – błagalna w 93 urodziny Genowefy Dembowskiej
2/ śp. Małgorzata (r. śm.), Cecylia i Józef SCHREDER
9.30 1/ śp. Genowefa, Józef, Szczepan, Witold
2/ śp. zmarli z rodzi: STELMACHOWSKICH, BUDZIŃSKICH, DYBOWSKICH, MOSKAL
11.00 1/ śp. Urszula i Aleksander OZDYK, Stefania i Stanisław STROJEWSCY
2/ śp. Jadwiga (25 r. śm.), Michał, Jerzy, Władysław, Andrzej SIWEK
 
12.15 1/ śp. Jan i Aleksandra DUFRAT
2/ śp. Ryszard FILAR (28 r. śm), Agnieszka i Antoni WENTA, Janina i Aureliusz FILAR, chrzestni z obojga stron
 
13.30
chrzestsw
w intencji parafii (Msza chrzcielna)
18.00
śp. Czesława (10 r. śm) i Jan GRUCHAŁA, Kazimierz PASIK, Tadeusz MIELCZAREK