Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Intencje mszalne 18.03 – 24.03.2019

Poniedziałek - 18 marca 2019 r.
6.30 śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
 
7.30 1) śp. Gizela ZAKRZEWSKA (16 r.śm.)
2) śp. Brygida TKACZYK (1 r.śm.)
3) śp. Bronisław SADOWSKI
18.00 1) śp. Józef ŁYSKAWKA (im.), rodzice i rodzeństwo z obojga stron
2) śp. Jan i Helena KNOPIK, bracia i szwagrowie
3) śp. Leon i Marta PEPLIŃSCY, bracia PEPLIŃSCY, siostra i szwagier LITERSCY
Wtorek - 19 marca 2019 r.
6.30 śp. rodzice Anna i Augustyn, rodzice chrzestni Pelagia i Józef
7.30 1) śp. Józefa i Tadeusz BEDYŃSCY, Gertruda, Augustyn, Janina, Ingrid, dusze w czyśćcu cierpiące
2) śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
10.00 śp. Józef (im.) i Leokadia STEFANOWSCY
18.00 1) śp. rodzeństwo OSIŃSCY
2) śp. Józef (im.), Władysława, Bolesław, Jarosław, zmarli z rodzin WARDÓW i POCHYLSKICH
3) śp. Józefa i Jan KONTNI
4) dziękczynno-błagalna za wstawiennictwem patrona św. Józefa dla członków VI Róży Żywego Różańca i dla zmarłych
Środa - 20 marca 2019 r.
6.30 śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
 
7.30 1) dziękczynno-błagalna o opiekę Matki Bożej oraz patrona św. Józefa dla VII Róży Żywego Różańca i ich rodzin, dla zmarłych o życie wieczne
2) śp. Józef SOKOŁOWSKI, zmarli z rodziny
3) śp. Bronisław SADOWSKI
18.00 1) śp. Sylwester SEKLECKI (8 r.śm.)
2) śp. Janina i Aureliusz FILAR
3) śp. Małgorzata PRIBE, Regina i Henryk SEMAK
Czwartek - 21 marca 2019 r.
6.30 śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
 
7.30 1) śp. Marianna DZIĘBOWSKA (6 r.śm.), Edward DZIĘBOWSKI, rodzice z obojga stron
2) o zdrowie dla Józefa i powrót do sprawności fizycznej
3) śp. Barbara POŻARYCKA (1 r.śm.)
 
15.30 w intencji księży i księdza Proboszcza
18.00 1) śp. Tadeusz WIKTOR (r.śm.)
2) śp. Ryszard KOMOROWSKI (1 r.śm.)
3) dziękczynno-błagalna dla Bogusławy (60 r.ur.)
Piątek - 22 marca 2019 r.
6.30 śp. Henryk MISTEWICZ, zmarli z rodziny MISTEWICZ i POZAŃSKICH
 
7.30 1) dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Marii PYZNARSKIEJ (99 r.ur.)
2) o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Elżbiety (67 r.ur.)
3) śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
18.00 1) śp. Halina i Konrad PAŁCZYŃSCY, Jan KRZYWOSIŃSKI
2) śp. Dariusz, zmarli z rodziny KLOCEK, CYRZAN, DOBRZYŃSCY
Sobota - 23 marca 2019 r.
6.30 dziękczynno-błagalna dla Ireny (r.ur.) i jej chrześniaków
7.30 1) dziękczynno-błagalna o wiele łask dla ks. Proboszcza (r.ur., int. od księży)
2) za dusze w czyśćcu cierpiące
3) śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
18.00 1) śp. Karolina i Stanisław RUKOJĆ, Zofia MORAWSKA
2) śp. Jadwiga i Józef KOSIŃSCY, Gabriela i Eugeniusz
3) śp. Hubert BARAŃSKI (6 r.śm.)
III Niedziela Wielkiego Postu - 24 marca 2019 r.
7.00 1) śp. Helena i Józef (29 r.śm.) KAMROWSCY, rodzice z obojga stron
2) śp. Wojciech KONKEL (20 r.śm.), rodzice z obojga stron
 
8.00 śp. Klara (25 r.śm.) i Antoni SZUMACHEWICZ
9.30 o dary Ducha Świętego, wiele łask Bożych, opiekę Matki Bożej Królowej Różańca świętego i zdrowie dla ks. Proboszcza (r.ur., int. od Żywego Różańca)
11.00 1) śp. Zygmunt CHOJNACKI (1 r.śm.), Krzysztof CHOJNACKI
2) śp. Waldemar RESZCZYŃSKI
12.15 1) dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz opiekę Maryi Matki Kapłanów dla ks. Proboszcza (r.ur., int. od Semper Fidelis)
2) śp. Lidia HENNIG (1 r.śm.)
13.30 w intencji parafii (chrzty)
18.00 o wszelkie łaski, zdrowie, opiekę Bożą i strumień darów Ducha Świętego dla ks. Proboszcza (r.ur.)