Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Intencje mszalne 11.11 – 17.11.2019

Poniedziałek - 11 listopada 2019 r.
6.30 śp. Stanisław i Genowefa, dusze w czyśćcu cierpiące
 
7.30 1) śp. Ludwik HARMATIUK (4 r.śm.)
2) w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej
 
9.30 w intencji Ojczyzny
18.00
1) Prośba o Miłosierdzie Boże i łaskę Nieba dla zmarłych członków Żywego Różańca, zmarłych z rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
2) śp. Pajo CICA (10 r.śm.), zmarli z rodziny
3) śp. Zofia MATLAKOWSKA (r.ur.)
Wtorek - 12 listopada 2019 r.
6.30 śp. z rodziny WALKOWIAK i NIEMAS
7.30 1) śp. z rodzin HORBACZ, CILULKO, SIDORKIEWICZ, LINART, SYNOWIEC
2) śp. Helena i Adam PALUCH
18.00 1) śp. Kazimierz MAKURAT (5 r.śm.), rodzice z obojga stron
2) śp. Elżbieta ŻAK, rodzice z obojga stron, Ingbert SKOCK
3) śp. Tomek BEDNAROWICZ (r.ur.)
Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - 13 listopada 2019 r.
6.30 śp. Eugenia ABRAHAM (r.ur.)
 
7.30 1) śp. Elżbieta DUNAJSKA, Jadwiga i Stefan BRZOSKA, zmarli z rodziny DUNAJSKICH i BRZOSKA
2) śp. Jadwiga, Leon (2 r.śm.), Mirosław CYMAN
 
18.00 1) śp. Leon DORSZ, rodzice z obojga stron
2) śp. Adam SKIERNIEWSKI (1 r.śm.), zmarli z rodziny
3) w intencji Szkoły Podstawowej nr 6
20.00
icon-fatimska
w intencjach fatimskich
Czwartek - 14 listopada 2019 r.
6.30 o łaskę nieba dla zmarłych z rodziny KRZEMIANOWSKICH i JURGOWIAKÓW
 
7.30 1) śp. Genowefa, Franciszek SELKA, zmarli z rodziny BARAŃSKICH i LEHMANN
2) śp. Agnieszka i Stefan ZELEWSCY, dziadkowie z obojga stron
18.00 1) śp. Genowefa i Franciszek SELKA, Grzegorz, Agnieszka, Tomasz, zmarli z rodziny
2) śp. Eugeniusz SYMENKO (2 r.śm.), Rozalia i Władysław SYMENKO
3) śp. Stanisław BOKKUS, dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek - 15 listopada 2019 r.
6.30 w intencji Sylwii i Darka z córką Martyną
 
7.30 1) śp. Bogdan SKAŁA (3 m-ce po śm.)
2) śp. zmarli z rodziny KWIDZIŃSKICH, ŻELEWSKICH, zmarłych kapłanów posługujących w naszej parafii i dusze w czyśćcu cierpiące
3) śp. Tadeusz CHORZELEWSKI
18.00 1) śp. Łucja SUŁKOWSKA (4 r.śm.), Bernard SUŁKOWSKI
2) śp. Władysław LEWANDOWSKI
3) śp. Mirosław i Genowefa KRZYWICCY
Sobota - 16 listopada 2019 r.
6.30 śp. Wanda MISTEWICZ, zmarli z rodziny MISTEWICZ i POZAŃSKICH
 
7.30 1) dziękczynno-błagalna w int. Czesława FILIPIAKA (r.ur.) o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
2) śp. Sylwia LESZCZYŃSKA, Jadwiga i Władysław ZALEWSCY, Bronisława i Franciszek STOSIK
3) dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 1) śp. Tadeusz ZALESIŃSKI (15 r.śm.), rodzice z obojga stron
2) śp. Eugeniusz SUDOŁ, dziadkowie i pradziadkowie
3) śp. Anastazja SMOLIŃSKA (int. od Klubu Seniora)
Niedziela - 17 listopada 2019 r.
7.00 śp. Marta i Józef ROMPCA
 
8.00 śp. Bronisława, Adolf, Czesława, Ludwik WANDZEL
9.30 1) śp. Grażyna SZUMLAS (30 r.śm.)
2) śp. Anna (21 r.śm.), Piotr CHRUŚCIEL, dziadkowie z obojga stron
11.00 1) śp. Władysława i Józef STELMACHOWSCY
2) śp. Henryk i Marian (17 r.śm.) SYNOWCZYK
12.15 1) śp. Antoni GLAZIK (32 r.śm.), Zofia SZOSTEK (15 r.śm.), zmarli z rodziny
2) śp. Kazimierz, Klara (15 r.śm.), Dionizy MÓWIŃSCY
3) śp. Apolonia MAJ (4 r.śm.), Tadeusz MAJ (1 m-c po śm.)
13.30 śp. Paweł MAGIERA, rodzice z obojga stron
18.00 śp. Zygmunt OSSOWSKI (10 r.śm.), zmarli z rodziny z obojga stron