Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Intencje mszalne 20.01 – 26.01.2020

Poniedziałek - 20 stycznia 2020 r.
6.30 1) śp. Bronisław SADOWSKI
2) śp. Genowefa ROZEGNAŁ
 
7.30 1) śp. Irena i Benedykt WASIAK (r.śm.)
2) śp. Anna GIERSZEWSKA
3) w intencji ks. Wojciecha CICHOSZA (52 r.ur.)
4) śp. Alfons (r.śm.) i Urszula PESTKA, rodzice z obojga stron
18.00
śp. Piotr BUDZIŃSKI (1 r.śm.), Gertruda KOWALEK
Wtorek - 21 stycznia 2020 r.
6.30 1) śp. Bronisław SADOWSKI
2) śp. Zygmunt LISIŃSKI (3 r.śm.)
 
7.30 1) o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków XV Róży Żywego Różańca i księdza Opiekuna a dla zmarłych o żywot wieczny
2) śp. Józef SYNOWIEC (42 r.śm.) i zmarli z rodziny
3) śp. Anna GIERSZEWSKA
4) śp. babcie i dziadkowie z rodzin: STEFANOWSKICH, GOŁĄBEK, BROWARCZYK i CYMAN
18.00
śp. Piotr, Władysław ROHDE, rodzice z obojga stron, Alina KUBIAK i zmarli z rodziny
Środa - 22 stycznia 2020 r.
6.30 śp. Bronisław SADOWSKI
 
7.30 1) śp. babcie i dziadkowie z obojga stron
2) śp. Anna GIERSZEWSKA
3) o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego oraz pomyślne zdanie egzaminów dla Bartosza
4) śp. Regina RUSIECKA (25 r.śm.)
18.00
śp. Stefania JAMIOŁKOWSKA, zmarli z rodziny
Czwartek - 23 stycznia 2020 r.
6.30 śp. Bronisław SADOWSKI
 
7.30 1) śp. Anna GIERSZEWSKA
2) śp. Włodzimierz FILIPIAK
 
15.30 dziękczynno-błagalna dla Jubilatki: Marii SUDO
18.00
śp. Bronisława STASIŃSKA (1 r.śm.)
Piątek - 24 stycznia 2020 r.
6.30 śp. Bronisław SADOWSKI
 
7.30 1) śp. Anna GIERSZEWSKA
2) śp. Teresa (6 m-cy po śm.) i Józef RACZKOWSCY (18 m-cy po śm.)
18.00
śp. Elżbieta ŻAK (6 r.śm.), rodzice z obojga stron
Sobota - 25 stycznia 2020 r.
6.30 1) śp. Bronisław SADOWSKI
2) śp. Janina i Czesław SMOLIŃSCY
 
7.30 1) śp. Anna GIERSZEWSKA
2) śp. Leokadia OLEJNICZAK (25 r.śm.), zmarli z rodzin: ANIOŁOWSKICH i SEROCKICH
3) o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Karoliny RUTKOWSKIEJ (r.ur.)
18.00 śp. Antoni ORLIKOWSKI, Stefan MELZER
Niedziela - 26 stycznia 2020 r.
7.00 śp. Anna GIERSZEWSKA
 
8.00 1) śp. Agnieszka, Jan, Wiktor KRZEMIŃSCY, zmarli z rodzin z obojga stron
2) śp. Bronisław SADOWSKI
9.30 1) śp. Zbigniew PIEPRZKA, rodzice z obojga stron
2) śp. Jan BISTRAM, Tadeusz, Marek, rodzice z obojga stron
11.00 śp. Marianna KNIBBA, Franciszek OSSOWSKI, Urszula, Halina, Iwona
12.15 1) śp. Janina NADOLNA (20 r.śm.) i jej rodzice
2) śp. Zofia, Hieronim i Aniela GRZEGORZ
13.30
chrzestsw
w intencji parafii (chrzty)
18.00
śp. Józef SOKOŁOWSKI (r.ur.)
19.00 w intencji zdrowia duszy i ciała