Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Intencje mszalne 11.09 – 17.09.2017

Poniedziałek - 11 września 2017 r.
6.30 śp. Franciszek KOWALSKI (r. ur.)
7.30 1/ śp. Edyta KOŃCZYŃSKA (22 r. śm.) i zmarli z rodziny KOŃCZYŃSKICH i OSTROWSKICH
2/ śp. Ewa WOJEWODA
3/ śp. Leokadia, Wanda, Marian JASKULSCY oraz Anna i Leon MIOTKE
18.00 1/ śp. zmarli ze Wspólnoty Żywego Różańca, z ich rodzin oraz dusze w czyśćcu cierpiące
2/ śp. Janina KWIATKOWSKA (13 r. śm.)
3/ śp. Leokadia i Franciszek MISZEWSCY oraz Jerzy, Stefan, Gertruda i Marianna
4/ śp. Krystyna BUGAJSKA (1 r. śm.)
Wtorek - 12 września 2017 r.
6.30 dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty i Waldemara (r. ślubu)
7.30 1/ śp. Marianna i Bolesław SZYMAJDA i zmarli z rodziny
2/ śp. Franciszka MITROSZ (3 r.śm.), Adam, Marian MITROSZ, Marianna i Stanisław OSTROWSCY oraz Antoni i Bolesława ZEJER
3/ śp. Bronisława ICEK oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 1/ dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla XXV Róży Żywego Różańca, ich rodzin i Księdza Opiekuna
2/ śp. Elżbieta KONKOL
3/ śp. Czesław (9 r. śm.), Rozalia i Władysław SYMENKO i rodzice
Środa - 13 września 2017 r.
6.30 o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Józefy ZBLEWSKIEJ
7.30 1/ śp. Eugenia ABRAHAM (im.)
2/ śp. Leokadia KLIMKO (m-c po śm.)
3/ śp. Agnieszka i Stanisław DEC, Marian, Helena, Teodor KONKEL oraz Helena i Aleksander i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 1/ śp. Eugeniusz BRZEZIŃSKI (r. ur.)
2/ śp. Albin POLESKI (r. śm.)
3/ śp. Jadwiga PLOMIN i zmarli z rodziny PLOMIN i SIWIAK
20.00 w intencjach fatimskich
Czwartek - 14 września 2017 r.
6.30 dusze w czyśćcu cierpiące
7.30 1/ śp. Leokadia SIDORKIEWICZ (19 r. śm.) i zmarli z rodziny
2/ o szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla mamy Magdaleny, dzieciątka i taty
15.00 śp. Marian LIPIŃSKI
18.00 1/ śp. Wanda, Henryk, Antoni GLIŃSCY, Antoni KOZIKOWSKI oraz Józef i Władysław
2/ śp. Roman SCHRÖDER (r. ur.)
3/ śp. Marianna i Wacław WŁODARCZYK, Zofia i Stanisław FILIPOWICZ, Wacław, Stanisław, Teodor, Stefan, Eugeniusz i Bożena
Piątek - 15 września 2017 r.
6.30 śp. Marianna, Janina, Bożena, Józef, Kazimierz ŚLUSARZ oraz Józef, Stanisława, Mirosław LURANC
7.30 1/ śp. Stanisława ORŁOWSKA (m-c po śm.)
2/ śp. Henryk i Jerzy BELLE, Janina i Józef oraz Zofia i Józef PSTRĄGOWSCY oraz Zofia, Włodzimierz i Marian SZULC
3/ śp. Renata, Zofia, Tadeusz i zmarli z rodziny KWIATKOWSKICH
18.00 1/ śp. Edmund MILERSKI i rodzice z obojga stron
2/ śp. Kazimierz KIEDROWSKI (1 r. śm.), Zofia i Władysław, Feliksa i Alojzy oraz Józef
3/ śp. Barbara ELMANOWSKA (1 r. śm.), Edmund, Grażyna, Adam oraz Jadwiga i Bogdan CIECHANOWICZ, Damian
Sobota - 16 września 2017 r.
6.30 1/ śp. Wanda MISTEWICZ
2/ śp. Henryk ZAWADZKI
7.30 1/ dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marzeny i Arkadiusza
2/ śp. Ryszard SZYMCZAK (r. ur.)
3/ śp. Edyta KOŃCZYŃSKA (im.) oraz Franciszka i Roman OSTROWSCY (r. śm.)
18.00 1/ dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jadwigi i Kazimierza LABUD (50 r. ślubu)
2/ śp. Jacek (28 r. śm.) i Marian (5 r. śm.) HUMENIUK
Niedziela - 17 września 2017 r.
7.00 śp. Katarzyna i Jan oraz Władysław BĄK
8.00 śp. Helena i Bronisław CHRZANOWSCY i zmarli z rodziny IWASZKO
9.30 1/ śp. Janina i Zygmunt SUDOMIR, Genowefa i Franciszek SELKA, Grzegorz, Tadeusz i Katarzyna
2/ śp. Febronia, Józef i Zbigniew BŁĘCCY
11.00 1/ dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Amelki (1 r. ur.)
2/ śp. Stanisława i Wojciech MOSKAL
12.15 śp. Piotr (21 r. śm.) i Kazimiera KAPLA oraz Stanisław MRÓZ
13.30 w intencji Ojca Świętego Franciszka oraz Papieża Seniora Benedykta XVI /int. od ul. Białowieskiej 1/
18.00 śp. Henryk MAZUR (2 r. śm.)