Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 20.05.2018

1. Nabożeństwa  majowe  ku  czci  Matki  Bożej codziennie o godz. 17.30 i o godz. 20.30. Wieczorne nabożeństwa kończymy Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do udziału w tej pięknej majowej modlitwie ku czci Matki Najświętszej.

2. W sobotę o godz. 20.30 specjalne nabożeństwo majowe przygotowane z okazji Dnia Matki.

3. Dziękujemy Panu Bogu za wczorajszą Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Dzieciom życzymy, aby przez całe życie były wierne Panu Jezusowi.

4. W tzw. białym tygodniu dzieci pierwszokomunijne gromadzą się codziennie na mszy świętej do piątku włącznie o godz. 18.00.

5. Informujemy, że w przyszłym roku do Pierwszej Komunii będą przystępować uczniowie trzecich klas szkoły podstawowej. Uroczystość odbędzie się 18 maja 2019 roku.

6. W przyszłą niedzielę dzieci będą świętować rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Zapraszamy dzieci (w albach) wraz z rodzicami na mszę święta o godz. 11.00.

7. Grupa Męska Św. Andrzeja Boboli zaprasza mężczyzn z naszej parafii – i nie tylko – na spotkanie formacyjne w poniedziałek o godz. 20.00 w szkoły katolickiej (wejście od krzyża).

8. Członków Klubu Seniora zapraszamy na mszę świętą i spotkanie w czwartek o godz. 15.00.

9. W najbliższą sobotę wyruszy Piesza Dekanalna Pielgrzymka do Wejherowa na odpust kalwaryjski. Msza święta o godz. 5.30 w kościele Ducha Świętego (ul. Zielona). O godz. 6.15 pielgrzymi zgromadzą się na placu przed naszym kościołem i dołączą do wspólnej pielgrzymki. Powrót spod klasztoru franciszkańskiego w Wejherowie w niedzielę o godz. 13.00.

10. W przyszłą niedzielę w czasie sumy o godz. 9.30 ks. profesor Wojciech Cichosz będzie dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa. Pamiętajmy o Księdzu Jubilacie w naszych modlitwach!

11. Msza święta w intencji zdrowia duszy i ciała w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w dolnym kościele. Od godz. 18.00 możliwość spowiedzi świętej.

12. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca zbiórka do puszek na utrzymanie siedmiu rodzin z Aleppo w Syrii.

13. W sklepiku można nabyć tygodniki „Gość Niedzielny” i „Echo Parafii”.

14. Prośmy Pana Boga, aby w rozpoczętym tygodniu towarzyszył nam swoją łaską!