Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019

1. „Bóg zapłać!” za ofiary złożone podczas kolekty inwestycyjnej.

2. Zaduszki żołnierskie za naszych przodków, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny dzisiaj o godz. 19.00 w dolnym kościele. Winniśmy naszą modlitwę tym, którzy walczyli i oddali życie za wolną Polskę!

3. Uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny jutro o godz. 9.30. Po mszy świętej przejdziemy na cmentarz, gdzie przy grobach zamordowanych mieszkańców Obłuża oraz poległych żołnierzy odmówimy modlitwy za zmarłych. Po Apelu Poległych złożenie kwiatów przy pomniku. Dla podkreślenia naszej tożsamości narodowej w dniach świątecznych wywieśmy biało-czerwone flagi na blokach i domach.

4. W środę WIECZÓR FATIMSKI. Po mszy świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. O godz. 20.00 procesja fatimska, msza święta w intencjach fatimskich i Apel Jasnogórski.

5. Próba scholi dziecięcej wyjątkowo w sobotę o godz. 9.00 w dolnym kościele.

6. Wspólnota „Wiara i Światło” zaprasza na mszę świętą i spotkanie wspólnotowe w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w dolnym kościele.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00, w ramach cyklu „Wieczory z muzyką organową” odbędzie się w naszym kościele koncert młodych talentów. Wystąpią uczniowie klasy organów wszystkich trójmiejskich szkół muzycznych – laureaci i finaliści konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Będzie to okazja aby posłuchać kompozycji z różnych epok w dojrzałej interpretacji młodych wykonawców. Koncert potrwa ok. 1 godz. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki, wszystkich słuchaczy czeka niespodzianka. Będzie okazja aby zobaczyć jak wyglądają z bliska organy w naszym kościele i co się kryje w środku tego instrumentu. Wstęp wolny. Zapraszamy.

8. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i „Echa Parafii”.