Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017

1. Nabożeństwa  majowe  ku  czci  Matki  Bożej codziennie o godz. 17.30 i o godz. 20.30. Wieczorne nabożeństwa kończymy Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do udziału w tej pięknej majowej modlitwie ku czci Matki Najświętszej.

2. Dziękujemy Panu Bogu za wczorajszą Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Dzieciom życzymy, aby przez całe życie były wierne Panu Jezusowi.

3. W tzw. białym tygodniu dzieci pierwszokomunijne gromadzą się codziennie na mszy świętej do piątku włącznie o godz. 18.00.  

4. W przyszłą niedzielę dzieci będą świętować rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Zapraszamy dzieci (w albach) wraz z rodzicami na mszę święta o godz. 11.00.

5. Grupa Św. Andrzeja zaprasza na  spotkanie w poniedziałek o  godz. 20.00 w szkole katolickiej(wejście od Krzyża). Zapraszamy mężczyzn z naszej i nie tylko naszej parafii.

6. Członków Klubu Seniora zapraszamy na mszę świętą i spotkanie w czwartek o godz. 15.00.

7. W piątek przypada Dzień Matki. W ramach Jubileuszu Fatimskiego zapraszamy parafian, a szczególnie wszystkie niewiasty, które są matkami, na przygotowane przez młodzież nabożeństwo majowe i Apel Jasnogórski o godz. 20.30.

8. Msza święta w intencji zdrowia duszy i ciała w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w dolnym kościele. Od godz. 18.00 możliwość spowiedzi świętej.

9. XXI Spotkanie Młodych w Lednicy odbędzie się 3 czerwca 2017 roku. Organizujemy wyjazd młodzieży naszej parafii. Więcej informacji i zapisy u ks. Jakuba Zinki.

10. W sklepiku można nabyć tygodniki „Gość Niedzielny” i „Echo Parafii”.

11. Niech Bóg błogosławi nam i wszystkim mieszkańcom Obłuża!