Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2018

1. „Bóg zapłać!” za ofiary złożone podczas kolekty inwestycyjnej. Zostały przywiezione z Belgii nowe organy, które w tych dniach są montowane przez organmistrza. Nowy instrument usłyszymy podczas odpustu św. Andrzeja Apostoła.

2. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Drogę Krzyżową za zmarłych, którą odprawimy w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele.

3. We wtorek WIECZÓR  FATIMSKI. Po mszy świętej o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. O godz. 20.00 procesja fatimska, msza święta w intencjach fatimskich i Apel Jasnogórski.

4. W ramach rekolekcji „Od Nazaretu do Jerozolimy” kolejna konferencja pt. „Pustynia” w sobotę o godz.19.00 w dolnym kościele. Więcej informacji na plakatach i w „Echu Parafii”.

5. Koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się w naszym kościele w sobotę o godz. 16.00. Wystąpią cztery gdyńskie chóry, które zaprezentują utwory o tematyce patriotycznej i niepodległościowej. Będzie to okazja również do wspólnego śpiewu znanych polskich pieśni. Zapraszamy do tego, aby przedłużyć świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Szczegóły na plakatach.

6. Próba scholi dziecięcej wyjątkowo w niedzielę o godz. 10.00 w dolnym kościele.

7. Wspólnota „Wiara i Światło” zaprasza na mszę świętą i spotkanie wspólnotowe w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

8. Jutro dzień wolny od pracy i zajęć szkolnych, dlatego nie będzie katechez sakramentalnych i kancelaria parafialna będzie nieczynna.

9. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i „Echa Parafii”.