Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2017

1. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich gości, którzy dzisiaj modlą się z nami w kościele św. Andrzeja Boboli. Życzymy wszystkim ładnej pogody i udanego wypoczynku.

2. We wtorek za przyczyną św. Krzysztofa będziemy modlić się w intencji kierowców, aby dobrze korzystali z pojazdów mechanicznych oraz unikali nieszczęśliwych wypadków. Poświęcenie pojazdów mechanicznych i modlitwy o bezpieczeństwo na drogach we wtorek po mszy świętej o godz. 18.00. Pojazdy prosimy ustawiać zgodnie z zaleceniami Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis”.

3. Członków Klubu Seniora zapraszamy na mszę świętą i spotkanie w czwartek o godz. 15.00. 

4. W niedziele lipca i sierpnia jest odprawiana dodatkowa wieczorna msza święta o godz. 20.00. W przyszłą niedzielę będzie także msza święta o godz. 13.30, podczas której udzielimy sakramentu chrztu świętego.

5. W czasie wakacji spowiedzi słuchamy kwadrans przed każdą mszą święta oraz w każdy czwartek wieczorem  od godz. 18.30 do godz. 20.00.

6. Polecamy prasę katolicką: nowy numer tygodnika „Gość Niedzielny”, a w nim m.in. artykuł, którego bohaterem jest ks. podpułkownik Józef Wrycza, przywódca „Gryfa Pomorskiego” oraz „Echo Parafii”.

7. Niech dobry Bóg Wam błogosławi!