Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

XI Niedziela zwykła – 13.06.2021

1. Wieczór Fatimski dzisiaj po mszy świętej o godz. 18.00. Najpierw odmówimy różaniec, następnie o godz. 20.00 procesja wokół kościoła z figurą Matki Boskiej Fatimskiej, msza święta w intencjach fatimskich i Apel Jasnogórski.

2. Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

3. Kolejna grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii świętej podczas mszy świętej w sobotę o godz. 10.00.

4. Bp Zbigniew Zieliński udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania w czasie mszy świętej w sobotę o godz. 18.00. Z powodu przygotowań do bierzmowania, czwartkowa wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele.

5. Sakrament pokuty dla dzieci i młodzieży w piątek od godz. 17.00.

6. Okazja do spowiedzi w dni powszednie przed porannymi mszami świętymi, a po południu od godz. 17.30 do godz. 18.00, a w czwartki także od godz. 18.30 do godz. 20.00.

7. Wspólnota Radości Paschalnej zaprasza na kameralne uwielbienie z Mate. O w przyszły czwartek od godz. 19.00 w dolnym kościele. Liczba miejsc jest ograniczona, a spotkanie jest biletowane, dlatego osoby zainteresowane, które chciałby uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy po odbiór wejściówek do zakrystii. Mateusz Otręba to znany muzyk chrześcijański występujący na festiwalach muzyki chrześcijańskiej. Mate. O bierze udział w różnych projektach muzycznych, takich jak „Polskie Betlejem”, jak również możemy usłyszeć go w piosenkach śpiewanych przez znany chór Trzecia Godzina Dnia (TGD).

8. Zachęcamy do nabycia tygodnika „Gość Niedzielny” oraz nowego numeru „Echa Parafii”.