Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

1. Nabożeństwa  majowe  ku  czci  Matki  Bożej codziennie o godz. 17.30 i o godz. 20.30. Wieczorne nabożeństwa kończymy Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do udziału w tej pięknej majowej modlitwie ku czci Matki Najświętszej.

2. Dziękujemy Panu Bogu za wczorajszą Uroczystość Pierwszej Komunii świętej. Dzieciom życzymy, aby przez całe życie były wierne Panu Jezusowi.

3. W tzw. białym tygodniu dzieci pierwszokomunijne gromadzą się codziennie na mszy świętej do piątku włącznie o godz. 18.00.

4. Informujemy, że w przyszłym roku do Pierwszej Komunii będą przystępować uczniowie trzecich klas szkoły podstawowej. Uroczystość odbędzie się 16 maja 2020 roku.

5. W przyszłą niedzielę dzieci będą świętować rocznicę Pierwszej Komunii świętej. Zapraszamy dzieci (w albach) wraz z rodzicami na mszę święta o godz. 11.00.

6. Grupa męska „Bracia św. Andrzeja Boboli” zaprasza mężczyzn na spotkanie w środę o godz. 19.30 w sali szkoły katolickiej (wejście od strony krzyża). Temat: „Zrozumieć Drogę, Prawdę i Życie”. Na spotkanie składa się modlitwa, projekcja krótkiego filmu i dyskusja.

7. Wspólnota Wiara i Światło zaprasza na mszę świętą, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w dolnym kościele.

8. Msza święta z modlitwami o zdrowie duszy i ciała w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w dolnym kościele. Od godz. 18.00 możliwość spowiedzi świętej.

9. Za tydzień w ostatnią niedzielę miesiąca zbiórka do puszek na utrzymanie siedmiu rodzin z Aleppo w Syrii. 

10. W sklepiku można nabyć tygodniki „Gość Niedzielny” i „Echo Parafii”.

11. Prośmy Pana Boga, aby w rozpoczętym tygodniu towarzyszył nam swoją łaską!