Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

XXVI Niedziela zwykła – 26.09.2021

1. W październiku, który rozpoczniemy w piątek, różaniec będziemy odmawiać w czasie nabożeństwa eucharystycznego w dni powszednie o godz. 17.30. W niedzielę modlimy się dziesiątką różańca na zakończenie mszy świętej. Dzieci zachęcamy do udziału w różańcu wraz z rodzicami lub dziadkami o godz. 17.30.

2. W czwartek po wieczornej mszy świętej Godzina święta, czyli adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. Adoracja będzie trwała do godz. 20.00. Zakończymy ją modlitwami do patrona naszego kościoła, św. Andrzeja Boboli, błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i uczczeniem relikwii św. Andrzeja Boboli.

3. W pierwszy piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a po niej możliwość przyjęcia sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 16.30 dodatkowa msza święta. Następnie okazja do spowiedzi i o godz. 18.00 wieczorna msza święta z modlitwami do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prosimy rodziców, aby przyszli z dziećmi do spowiedzi i rozpoczęli odprawianie dziewięciu piątków miesiąca.

4. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i bluźnierstwa świata, które odbędzie się po mszy świętej o godz. 7.30.

5. W pierwszy piątek kancelaria parafialna nieczynna.

6. W pierwszą sobotę miesiąca księża odwiedzą z posługą sakramentalną chorych.

7. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w salce w kościele w sobotę o godz. 10.00 (dzieci młodsze) i 11.00 (dzieci starsze).

8. Próba scholi dziecięcej „Pueri Cantores” w sobotę o godz. 10.00 w dolnym kościele.

9. Zapraszamy do udziału w projekcie „Szkoła dla Rodziców”, który jest dedykowany tym matkom i ojcom, którzy chcą być lepszymi rodzicami. Program obejmuje dziesięć cyklicznych spotkań prowadzonych przez doświadczonych psychologów. Zapisy – informacje na plakacie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział jest bezpłatny. Pierwsze spotkanie 4 października 2021 roku.

10.  Dzisiaj, po wakacyjnej przerwie, zbiórka do puszek na utrzymanie siedmiu rodzin z Aleppo w Syrii.

11. Zachęcamy do lektury „Echa Parafii” i „Gościa Niedzielnego”.

12. Proszę o świadectwo przedstawiciela wspólnoty mężczyzn św. Andrzeja.

13. Przyjmijcie błogosławieństwo w Imię Trójcy Świętej!