Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

XXXI Niedziela Zwykła – 03.11.2019

1. Do piątku włącznie trawa oktawa Dnia Zadusznego. W tym czasie można raz dziennie poprzez nawiedzenie cmentarza z modlitwą za zmarłych uzyskać i ofiarować za nich odpust zupełny. Dzisiaj, w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 17.30 różaniec z wypominkami za zmarłych.

2. Jutro też wieczór modlitwy za zmarłych. Po wieczornej mszy świętej odmówimy drugi tego dnia różaniec z wypominkami, a następnie o 19.15 rozpocznie się msza święta wspólna za zmarłych we październiku parafian.

3. Członków Klubu Seniora prosimy na mszę świętą i spotkanie w czwartek o godz. 15.30.

4. Grupa Św. Andrzeja Boboli zaprasza mężczyzn na Eucharystię w czwartek o godz. 19.30 w dolnym kościele. Po niej konferencja „Jezus dziś uzdrawia. Przyłączysz się?”.

5. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

6. Koncert z cyklu „Wieczory z muzyką organową” dzisiaj o godz. 19.00 w naszym kościele. Gościem będzie słowacki organista Jan Bulla. Szczegóły programu i informacje o wykonawcy na plakatach i profilu Facebook „Wieczory z muzyką organową”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

7. Zaduszki żołnierskie za naszych przodków, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w dolnym kościele. Winniśmy naszą modlitwę tym, którzy walczyli i oddali życie za wolną Polskę!

8. Po niedzieli przyjdą do Waszych domów przedstawiciele parafii roznoszący opłatek. Są to posługujący w kościele: Benedykt Wróblewski, Roman Wasiak i Bogumił Gałczyński. Jako przedstawiciele parafii, posiadają pismo polecające od Księdza Proboszcza sygnowane pieczęciami parafii. Przyjmijcie ich zatem z życzliwością! Nikt inny nie ma prawa powoływać się na naszą parafię.

9. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i „Echa Parafii”.

10. Prośmy Boga, aby w nowym tygodniu, który dziś rozpoczynamy, otaczał nas swoim błogosławieństwem.