Wielki poniedziałek - 25 marca 2024 r.
6.30 | 1/ śp. Józef WENDT 2/ w intencji wiadomej Panu Bogu |
||
7.30 | 1/ śp. Stefan IŻYŁOWSKI (8 r. śm.) 2/ śp. Zygmunt (6 r. śm.), Krzysztof, Edmund, Irena i Wanda CHOJNACCY, Teresa i Wojciech SZUKIEL oraz rodzice z obojga stron 3/ w intencji Księdza Proboszcza (ur.) |
||
18.00 |
śp. Anna i Stefan LIPOWSCY |
Wielki wtorek - 26 marca 2024 r.
6.30 | 1/ śp. Wanda BADTKE (ur.) 2/ śp. Jakub TAŁAŁAS, Wiesława KUKULSKA |
||
7.30 | 1/ śp. Marian ZAJĄC, Zofia i Józef STAWIARZ 2/ śp. Rozalia KALINOWSKA (28 r. śm.), Ignacy, Franciszek, Gertruda, Stanisław, Józef, Roman 3/ śp. Jerzy DAJNOWSKI (1 r. śm.) |
||
18.00 |
śp. Paweł BRZEZIŃSKI, rodzice z obojga stron |
Wielka środa - 27 marca 2024 r.
6.30 | 1/ śp. Eugeniusz ABRAHAM (ur.) 2/ śp. Claudio MASSA (4 r. śm.) |
||
7.30 | 1/ śp. Teresa MICHAŁOWSKA (1 r. śm.) 2/ śp. Brunon i Bożena SROKA, zmarli z rodziny KUBASIK 3/ o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Julii (6 r. ur.) |
||
18.00 |
śp. Stanisław KLAWIKOWSKI (36 r. śm.), Wiesław i rodzice z obojga stron |
Wielki czwartek - 28 marca 2024 r.
18.00 | 1/ w intencji parafii 2/ śp. Edmund KOPICKI (3 r. śm.) i zmarli z rodzin KOPICKICH i GLINKOWSKICH 3/ dziękczynno-błagalna w intencji wszystkich kapłanów naszej parafii, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, wytrwałość i zdrowie w codziennej posłudze 4/ śp. ks. Piotr MAZUR (15 r. śm.) 5/ śp. Kazimierz, Władysława, Ryszard, Regina GEJDEL, Tomasz, Marcin, Czesław KLIMCZAK, Lucyna i Stanisław CEREMUS 6/ śp. Władysława i Jan POTRZEBKA, Genowefa, Piotr, Zygmunt, Robert KRUPIŃSCY, Teresa i Henryk KONERT, Henryk KOBIELSKI, Jan POTRZEBKA, Maria |
Wielki piątek - 29 marca 2024 r.
LITURGIA KU CZCI MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18.00
Wielka sobota - 30 marca 2024 r.
21.00 | 1/ w intencji parafii 2/ o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Weroniki i Daniela 3/ o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marcina MORMONA 4/ dziękczynno-błagalna w intencji członków IX Róży Żywego Różańca oraz ich rodzin, a dla zmarłych o życie wieczne 5/ śp. Grzegorz SUDOMIR (ur.), Genowefa i Franciszek SELKA, Zygmunt i Janina SUDOMIR 6/ śp. Katarzyna, Stanisław, Czesław, Anna 7/ śp. Helmut i Zofia BLICHMAN 8/ śp. z rodziny KOŁAKOWSKICH |
Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - 31 marca 2024 r.
6.00 | 1/ w intencji parafii 2/ o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ireny i Augustyna HERING 3/ śp. Józefa, Tadeusz, Stanisław BEDYŃSCY, Gertruda, Augustyn, Janina, Jadwiga, Genowefa, Halina, Antoni, Ingrid, Jan, dusze w czyśćcu cierpiące |
||
8.00 | śp. Sylwia LESZCZYŃSKA i dziadkowie z obojga stron | ||
9.30 | śp. Helena, Weronika, Ludwik DRASZANOWSCY, Jadwiga AUGUSTYNIAK, Urszula i Jan KOLATOWSCY, Danuta i Janusz GŁUCHOWSCY oraz zmarli z rodzin BIELIŃSKICH i DRASZANOWSKICH | ||
11.00 | śp. Henryk DOBRZYŃSKI (21 r. śm.) | ||
12.15 | śp. Stanisław SŁABY i rodzice, zmarli z rodzin WNUK i MARCHEWKA | ||
13.30 |
w intencji parafii (chrzty) | ||
18.00 |
śp. Helena (35 r. śm.) i Antoni BRUKARZ |