Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Intencje mszalne 23.01 – 29.01.2023

Poniedziałek - 23 stycznia 2023 r.
6.30
o Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Jacki i dzieci, za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Wenantego
 
7.30 1/ śp. Stanisław (13 r. śm.) i Anna (2 r. śm.) POBŁOCCY
2/ śp. Zenon (5 r. śm.) SZCZURYK
 
18.00
w intencji Katarzyny i Roberta (30 r. śl.)
Wtorek - 24 stycznia 2023 r.
6.30
śp. Stanisław i Genowefa, dusze w czyśćcu cierpiące
 
7.30 1/ śp. Aleksandra (r. śm.) i Jan DUFRAT
2/ śp. Zofia, Władysław, Bernard NYNCA, Witold LUSZAWSKI, Józef SZYMAŃSKI, Marcin MIELCZAREK
 
18.00
śp. Stefania JAMIOŁKOWSKA
Środa - 25 stycznia 2023 r.
6.30
śp. Leokadia i Jan PEK
 
7.30 1/ śp. Bolesław i Maria SZAMPOWSCY, Adam i Erwin, dusze w czyśćcu cierpiące
2/ śp. Cecylia ZBUCKA (15 r. śm.) i Felicja ZBUCKA, dziadkowie z obojga stron i zmarli z rodziny
 
18.00
śp. Andrzej SUMIŃSKI (30 r. śm.)
Czwartek - 26 stycznia 2023 r.
6.30
o zdrowie duszy i ciała dla Arkadiusza
 
7.30 1/ śp. Leon, Anna, Irena BUDNY, Adam i Czesława AFELTOWICZ, zmarli z rodziny
2/ śp. Stanisława, Jan, Jerzy GŁOWA, Mieczysław ZDULSKI
 
18.00
śp. Zofia i Medard DĄBROWSCY, dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek - 27 stycznia 2023 r.
6.30
o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boże dla Mateusza (36 r. ur.), Beaty, Kamilli, Weroniki i Deana
7.30 1/ śp. Benedykta, Alfons, Jan KWIDZIŃSCY i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ śp. Jolanta i Zbigniew BRZEZIŃSCY
18.00
śp. Stanisława PURTAK (r. ur.)
Sobota - 28 stycznia 2023 r.
6.30
śp. Ryszard KOMOROWSKI, dziadkowie KOMOROWSCY
7.30 1/ śp. Władysław PEK (23 r. śm.), Marianna, Pelagia, Franciszek, Paulina, Zygmunt, Władysława, Janusz, Kazimierz oraz z rodziny KORTAS
2/ śp. Józefa, Tadeusz, Stanisław BEDYŃSCY, Gertruda, Augustyn, Janina, Jadwiga, Genowefa, Halina, Antoni, Ingrid i dusze w czyśćcu cierpiące
3/ śp. Franciszek, Weronika, Józef, Stefan, Jadwiga, Helena, Emilia
15.00 dziękczynno – błagalna w intencji Henryki i Bernarda BORZYSZKOWSKICH (55 r. śl.)
18.00
śp. Kazimierz BOJKE (1 r. śm.), rodzice i rodzeństwo
Niedziela - 29 stycznia 2023 r.
7.00 śp. Bogdan (8 r. śm.), Kazimiera, Witold GZELA, Marian OLSZEWSKI
8.00 śp. Stanisław OWCZAREK (2 r. śm.), Marianna ZYGMUNT (2 r. śm.)
9.30 śp. Katarzyna, Stanisław, Czesław, Anna
11.00 śp. Jan GILBERT (r. ur.)
 
12.15 1/ śp. Edmund ROGALEWSKI (12 r. śm.), rodzice z obojga stron
2/ śp. Emilian MAZUREK
 
13.30
chrzestsw
w intencji parafii (chrzty) 
 
18.00
w intencji Ewy i Włodzimierza (50 r. śl.)