Poniedziałek - 18 marca 2024 r.
9.00 | 1/ śp. Jan i Helena KNOPIK, Stanisław i Edmund, Ewelina, Teresa, Bożena 2/ śp. Zofia OGIŃSKA (5 r. śm.) 3/ śp. Józefa, Wiktor, Anna, Helena, Henryk KILICHOWSCY, Franciszek SZYPERSKI |
||
17.30 | 1/ śp. Władysław BEŚKA (3 r. śm.), Szczepan NOWICKI (19 r. śm.) 2/ śp. Weronika i Władysław SZUTA i zmarli z rodziny 3/ śp. Wiesław KUBALA (r. śm.), Michał |
||
19.00 |
1/ śp. Waleria, Robert, Marian, Stanisław, Marta DAWIDOWSCY 2/ śp. Łucja i Stanisław HAJA |
Wtorek - 19 marca 2024 r.
9.00 | 1/ śp. Józefa, Tadeusz, Stanisław BEDYŃSCY, Gertruda, Augustyn, Janina, Jadwiga, Genowefa, Halina, Antoni, Ingrid, Jan, dusze w czyśćcu cierpiące 2/ śp. Józef, Ludwik i Cecylia SZOFER i rodzeństwo z obojga stron, Józef i Helena LADEMAN |
||
17.30 | 1/ śp. Anna i Edward KAMIŃSCY, rodzice z obojga stron, Elżbieta POBŁOCKA 2/ śp. Józef BRUSKI i rodzice z obojga stron, Zbigniew NASARZEWSKI |
||
19.00 |
1/ śp. Józefa, Stefan SZUŚCICCY 2/ śp. Józef KURSTAK (im.) |
Środa - 20 marca 2024 r.
9.00 | 1/ śp. Kazimierz BUCHOLC (im., ur.) 2/ o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Magdaleny, Barbary, Aleksandry, Michała |
||
17.30 | 1/ śp. Małgorzata PRIEBA, Regina i Henryk SEMAK i zmarli z rodziny 2/ śp. Sylwester SEKLECKI i rodzice z obojga stron 3/ śp. zmarli z rodzin JAKIMCZYK, FANKOWSKICH, KOZIEŁ, SADOWSKICH |
||
19.00 |
1/ śp. Wacław, Marta, Irena KOCIEBMA 2/ śp. Stanisława i Feliks PAWŁOWSCY |
Czwartek - 21 marca 2024 r.
6.30 |
w intencji Jadwigi i Jana za wstawiennictwem Sł. Bożego o. Wenantego o szczęśliwy przebieg operacji dla Jadwigi | ||
7.30 | śp. Jadwiga i Jan JARZYŃSCY, Irena MALINOWSKA | ||
18.00 |
1/ śp. Zofia KARSZNIA (1 r. śm.) 2/ śp. Józef SOLARZ |
Piątek - 22 marca 2024 r.
6.30 |
śp. Jadwiga BORÓWKA (1 r. śm.) | ||
7.30 | śp. Tadeusz WIKTOR i rodzice z obojga stron | ||
18.00 |
1/ śp. Kazimierz NIERZWICKI 2/ śp. Danuta GRZESIAK |
Sobota - 23 marca 2024 r.
6.30 |
śp. Bronisława i Teodor KRÓL, dusze w czyśćcu cierpiące | ||
7.30 | 1/ śp. Wanda (20 r. śm.) i Jan PODGÓRSCY 2/ śp. Andrzej JAWORSKI |
||
18.00 |
śp. Marek, Halina, Władysław STANIEWSCY, Prakseda i Ignacy PLASKATY |
Niedziela - 24 marca 2024 r.
7.00 | śp. Feliks MYŚLIWSKI (1 r. śm.), Wacław i Józefa MYŚLIWSCY | ||
8.00 | śp. Józef i Helena KAMROWSCY, rodzice z obojga stron | ||
9.30 | o błogosławieństwo Boże dla Księdza Proboszcza (ur.) (KSM Semper Fidelis) | ||
11.00 | śp. Gabriela, Henryk, Kamil KAS | ||
12.15 | śp. Klara (30 r. śm.) i Antoni SZUMACHEWICZ | ||
13.30 |
śp. Mariusz PIOTROWSKI (23 r. śm.) | ||
18.00 |
o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Urszuli (75 r. ur.) |