Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Gdyni

Pierwsza Komunia Święta

UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ A.D. 2021

Epidemii koronawirusa spowodowała poważne przeszkody w formacji grup i wspólnot parafialnych. Także dzieci trzecich klas szkoły podstawowej mają trudności w przygotowaniu się do sakramentów pokuty i komunii świętej. Aby pokonać przeciwności i wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców, ogłaszam, że UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ odbędzie się w zaplanowanym terminie, czyli w sobotę, 15 maja 2021 roku:

1. godz. 9.00 – Szkoła Podstawowa nr 6 (grupa poniedziałkowa);
2. godz. 10.30 – Szkoła Podstawowa nr 39 (grupa wtorkowa);
3. godz. 12.00 – Szkoła Podstawowa nr 44 (grupa środowa);
4. godz. 13.30 – Szkoła Podstawowa nr 6 (grupa czwartkowa).

Proszę rodziców o zgłoszenie dziecka na stronie internetowej parafii (PRZEJDŹ DO FORMULARZA), żebyśmy mogli przygotować bilety wstępu dla rodziny. Ich liczba będzie zależała od liczby zgłoszonych dzieci i obostrzeń epidemicznych, które będą obowiązywać w dniu 15 maja 2021 roku.

Pozostałe terminy uroczystości pierwszokomunijnej, to 19 czerwca 2021 roku (sobota) i 11 września 2021 roku (sobota). proszę również na stronie internetowej zapisywać dzieci na terminy późniejsze, czyli czerwcowy lub wrześniowy. Kiedy tylko dzieci klas I – III powrócą do nauki w szkołach, zostaną wznowione spotkania w ramach katechezy sakramentalnej w kościele. Proszę rodziców, abyście wybrali najlepszy termin uroczystości dla dziecka i Waszej rodziny.

ks. Sławomir Decowski
proboszcz


Tabela z modlitwami
(kliknij, aby powiększyć)

tabelka-modlitw


Prosimy rodziców o dołączenie do facebookowej grupy, która nosi nazwę:
Pierwsza Komunia święta u św. Andrzeja Boboli w Gdyni Obłużu


Najbliższa uroczystość I Komunii św. odbędzie się w naszej parafii 14 maja 2022 roku (sobota).