Poniedziałek - 29 kwietnia 2024 r.
6.30 | śp. Dorota GRZEGOWSKA i Marianna KANKA | ||
7.30 | 1/ w intencji Zygmunta (90 ur.) i Marzeny (im.) o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski za wstawiennictwem Matki Bożej 2/ śp. Bernard 41 r. śm.), Łucja SUŁKOWSKA |
||
18.00 |
1/ śp. Grażyna DONDALSKA (4 r. śm.) i zmarli z rodzin KOSIŃSKICH i KOŚCIUCZUK 2/ w intencji Krzysztofa z okazji 54 (r. ur.), dziękczynno-błagalna o błogosławieństwo Boże na dalsze lata |
Wtorek - 30 kwietnia 2024 r.
6.30 | za dusze w czyśćcu cierpiące | ||
7.30 | 1/ śp. Augustyn CZOSKA 2/ śp. Józef i Anna WENDT |
||
18.00 |
1/ w intencji Antoniny o zdrowie i błogosławieństwo Boże 2/ śp. Ryszard KWIATKOWSKI (1 r. śm.), Leon BOGULAK i Helena |
Środa - 1 maja 2024 r.
6.30 | śp. Józef POŁOM oraz zmarli z rodzin POŁOM, BUŁAWSKICH, KAMROWSKICH i RYBAK | ||
7.30 | 1/ śp. Bolesław, Monika i dusze w czyśćcu cierpiące 2/ śp. Teresa i Edmund TYSZKA, Pelagia i Tadeusz MESERSZMIDT |
||
18.00 |
1/ w intencji członów VI Róży Żywego Różańca oraz ich rodzin 2/ śp. Stanisław BOKKUS (35 r. śm.) i dusze w czyśćcu cierpiące |
Czwartek - 2 maja 2024 r.
6.30 | w intencji Kazimierza i Barbary, o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie | ||
7.30 | 1/ śp. Jan (40 r. śm.) i dusze w czyśćcu cierpiące 2/ śp. Elżbieta SIKORA |
||
18.00 |
1/ dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Zofii (90 r. ur.) i rodziny 2/ śp. Dariusz HODARA |
UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI - 3 maja 2024 r.
7.00 | w pewnej intencji | ||
8.00 | śp. Jadwiga, Klemens, Krzysztof DATA, Maria, Benedykt WRYCZA | ||
9.30 | śp. Sylwia LESZCZYŃSKA | ||
11.00 | śp. Krystyna GRZYBOWSKA (3 r. śm.), Julian ŚPIEWAK, Waldemar WILOCH (4 r. śm.) | ||
12.15 | śp. Bronisława, Kazimierz, Mariola, Paweł, January i dusze w czyśćcu cierpiące | ||
13.30 | śp. Stanisława NOWICKA (ur.), rodzice i rodzeństwo z obojga stron | ||
18.00 |
śp. Józef (42 r. śm.), Jadwiga, Franciszek KOSIŃSCY, Stefania, Eugeniusz, Gabriela |
Sobota - 4 maja 2024 r.
6.30 | śp. Irena ŚWIDERSKA | ||
7.30 | 1/ wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa i zniewagi świata 2/ o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego i szczęśliwy przebieg matury dla Amadeusza i Nikodema |
||
18.00 |
1/ śp. Anna, Alfons, Jan NAGÓRSCY, Alfreda i Stanisław WARDA 2/ śp. Zygmunt (19 r. śm.) i Franciszka PAJNOWSCY |
Niedziela - 5 maja 2024 r.
7.00 | w pewnej intencji | ||
8.00 | śp. Marianna i Władysław KOBYŁKA, Genowefa, Daniel oraz dziadkowie | ||
9.30 | 1/ śp. Andrzej i Maria WASIAK 2/ w intencji wspólnoty Domowego Kościoła |
||
11.00 | śp. Stefania i Stanisław SOBIENIECCY | ||
12.15 | śp. Weronika i Stanisław TURNIAK, Tadeusz KUCHARCZYK | ||
13.30 | śp. Leokadia i Franciszek MISZEWSCY oraz rodzeństwo | ||
18.00 |
śp. Irena ŻUKOWSKA |