Poniedziałek - 6 maja 2024 r.
6.30 | śp. Brygida (1 r. śm.), Elżbieta, Helmut oraz z marli z rodzin: PREUHS i MIRCHEL | ||
7.30 | 1/ śp. Romuald MAJKOWSKI (26 r. śm.), rodzice i dziadkowie z obojga stron, Tadeusz, Zygfryd, Agnieszka 2/ śp. Stefania, Antoni, Kazimierz PEPLIŃSCY oraz zmarli z rodziny |
||
18.00 | 1/ śp. Franciszka, Leon, Maria BIELAWA, Irena MĄDRA, Władysław BRZEZIŃSKI 2/ w intencji Artura, Miriam, Wojciecha i Zofii z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej |
||
19.00 |
za zmarłych w kwietniu parafian |
Wtorek - 7 maja 2024 r.
6.30 | śp. Stanisław, Stanisława, Jerzy, Remigiusz BONALSCY | ||
7.30 | 1/ śp. Stanisław PIWOWARSKI 2/ śp. Eleonora i Eugeniusz SZYMULA, Józef i Helena POLAK |
||
18.00 |
1/ dziękczynno – błagalna w intencji Kamila, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 2/ śp. Stanisław ŚWISTAK |
Środa - 8 maja 2024 r.
6.30 | W intencji członów XVIII Róży Żywego Różańca dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej | ||
7.30 | 1/ śp. Stanisława i Stanisław GIZIEWSCY 2/ śp. Stanisława, Jan, Jerzy GŁOWA, Mieczysław DULSKI |
||
16.00 | Podziękowanie za otrzymane łaski, prośba o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca, ich rodzin, Opiekuna duchowego, a dla zmarłych o dar życia wiecznego. | ||
18.00 |
1/śp. Stanisław MRÓZ (im.) 2/ śp. Stanisław SŁABY |
Czwartek - 9 maja 2024 r.
6.30 | śp. Eugenia ABRAHAM (32 r. śm.) | ||
7.30 | śp. Teresa, Wanda, Wiesława, dusze w czyśćcu cierpiące | ||
18.00 |
1/ śp. Stefania (59 r. śm.), Kazimierz, Wojciech, Janusz CHOLEWIŃSCY 2/ śp. Zofia (4 r. śm.) FILODA i rodzice z obojga stron |
Piątek - 10 maja 2024 r.
6.30 | śp. Józefa BARAŃSKA | ||
7.30 | śp. Janina i Józef REINHARDT i zmarli z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące | ||
18.00 |
1/ śp. Wiesława (15 r. śm.), Leokadia i Stanisław MRÓZ, Jadwiga, Antoni, Krystyna GROMACKI 2/ śp. Zdzisław (4 r. śm.), Henryk, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny NICEWICZ 3/ śp. Teresa WITCZAK (10 r. śm.) |
Sobota - 11 maja 2024 r.
6.30 | o pokój w rodzinach i ojczyźnie, o świętość dla kapłanów, o dary Ducha Świętego dla rządzących i solidarność dla wszystkich Polaków | ||
7.30 | śp. Helena, Józef KAMROWSCY i dusze w czyśćcu cierpiące | ||
18.00 |
1/ śp. Henryk KLOSS, rodzice z obojga stron, rodzeństwo 2/ śp. Zofia BIŃCZYK |
Niedziela - 12 maja 2024 r.
7.00 | śp. Józefa, Kazimierz, Jan, Marceli BAGIŃSCY | ||
8.00 | śp. Maria (9 r. śm.), Antoni | ||
9.30 | śp. Gertruda (35 r. śm.), Kazimierz HETMAŃCZYK, Jerzy, Zbigniew, Marian | ||
11.00 | O szczególne dary Ducha Świętego dla Agnieszki KOCHAŃSKIEJ na czas egzaminów | ||
12.15 | 1/w intencji parafii 2/ śp. Jadwiga (10 r. śm.) GRUNWALD oraz Medard, Lech, Władysława GRUNWALD 3/ w intencji Urszuli i Mariusza SROKA w 30 r. ślubu o błogosławieństwo Boże |
||
18.00 |
śp. Jan HATAŁA (8 r. śm.) |