Poniedziałek - 13 maja 2024 r.
6.30 | śp. Grzegorz MAGALSKI, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny, Anna i Henryk DONDALSCY i zmarli z rodziny | ||
7.30 | 1/ śp. Kazimiera DOREJKO (5 r. śm.) i zmarli z rodziny DOREJKO 2/ śp. Stanisław DROZDENKO (6 r. śm.) i dusze w czyśćcu cierpiące |
||
18.00 | 1/ w intencji braci z KSM Semper Fidelis, ich rodzin i Księdza Opiekuna 2/ prośba o Miłosierdzie Boże i łaskę nieba dla zmarłych członków Żywego Różańca, zmarłych z rodzin oraz za dusze cierpiące w czyśćcu |
||
19.00 |
w intencjach fatimskich |
Wtorek - 14 maja 2024 r.
6.30 | śp. Edward KOPRAS (1 r. śm.) | ||
7.30 | 1/ śp. Weronika PAWELEC (24 r. śm.) 2/ śp. Teresa, Józef SOKOŁOWSCY, rodzice i dziadkowie |
||
18.00 |
1/ śp. Aleksander PAPKE, Lucyna i Adam BIELAK oraz rodzice z obojga stron 2/ śp. Ryszard MANKIEWICZ (2 r. śm.) oraz rodzice z obojga stron |
Środa - 15 maja 2024 r.
6.30 | śp. Zofia OGIŃSKA (im.) | ||
7.30 | 1/ o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla VII Róży Żywego Różańca, ich rodzin, dla zmarłych o życie wieczne 2/ w intencji Agnieszki BEDNARCZYK, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej (r. ur.) |
||
18.00 |
1/ śp. Mieczysław KAMIŃSKI (19 r. śm.), Teodozja, Gertruda, Krystyna, Leon, Gerard KOSECKI 2/ śp. Zofia RAKOWICZ (5 r. śm.) i zmarli z rodzin RAKOWICZ i KULAS |
Czwartek - 16 maja 2024 r.
6.30 | śp. Walenty, Helena, Janina WILK, Włodzimierz LASZKIEWICZ | ||
7.30 | śp. Franciszka, Franciszek KREL, Stefania i Władysław GALIŃSCY | ||
10.00 | śp. Bernard ELGERT (1 r. śm.) i Maria | ||
18.00 |
1/ o opiekę Matki Bożej nad Radosławem, Wojciechem i Krzysztofem 2/ śp. Barbara MARGAZYN (ur.) 3/ śp. Karol CIECHANOWSKI |
Piątek - 17 maja 2024 r.
6.30 | 1/ o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza (im.) 2/ śp. Jerzy |
||
7.30 | o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza (im.) Żywy Różaniec | ||
18.00 |
1/ o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza (im.) Semper Fidelis 2/ śp. Lidia, Antoni, Zofia KOSTUCH |
Sobota - 18 maja 2024 r.
6.30 | śp. Lucyna URBAŃSKA, Genowefa, Danuta, Longina, Kazimierz ADAMSKI, Stefan i zmarli rodzicie i dziadkowie oraz dusze w czyśćcu cierpiące | ||
7.30 | śp. Zofia i Ryszard ASZYK | ||
10.00 | Pierwsza Komunia Święta | ||
12.00 | Pierwsza Komunia Święta | ||
18.00 |
1/ śp. Leszek PUŹNIAK, Henryk i rodzice z obojga stron 2/ śp. Władysław, Barbara BRODZIK i rodzice z obojga stron |
Niedziela - 19 maja 2024 r.
7.00 | śp. Genowefa, Józef, Witold, Szczepan JANIEC | ||
8.00 | 1/ śp. Kazimierz (32 r. śm.), Jadwiga i Telesfor DĄBROWSCY 2/ śp. Ewa MYŚLIWSKA (1 r. śm.), Franciszek i Józefa RACZUK |
||
9.30 | śp. Janina i Roman (7 r. śm.) WIŚNIEWSCY | ||
11.00 | śp. Leonarda, Andrzej WIKOWSCY | ||
12.15 | 1/ śp. Marianna i Józef ORZECHOWSCY i zmarli z rodziny 2/ o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Melanii HERMAN (90 r. ur.) |
||
13.30 | śp. Wanda, Leon, Bernadeta, Bernadeta CZYLKOWSCY | ||
18.00 |
śp. Stanisław (50 r. śm.), Łucja, Andrzej ROPELA |