Poniedziałek - 22 kwietnia 2024 r.
6.30 | w intencji Sylwii i Jacka oraz dzieci za wstawiennictwem sł. Bożego o. Wenantego | ||
7.30 | 1/ śp. Jerzy CZERWIŃSKI 2/ śp. Gerard, Aleksander i Aniela RICHERT |
||
18.00 |
1/ śp. Franciszek, Genowefa SELKA 2/ śp. Jan KOZIKOWSKI i zmarli z rodziny |
Wtorek - 23 kwietnia 2024 r.
6.30 | o błogosławieństwo Boże dla ks. Wojciecha (im.) ŻR | ||
7.30 | 1/ śp. Wojciech CHOLEWIŃSKI i dusze w czyśćcu cierpiące 2/ śp. Jerzy DOBBEK (im.) |
||
18.00 |
1/ śp. Grażyna SIKORSKA (1 r. śm.) 2/ śp. Władysław FRANIAK |
Środa - 24 kwietnia 2024 r.
6.30 | śp. Jan TUSK, Marta WOŹNIAK | ||
7.30 | śp. Kazimiera SZULC, Stefania, Czesław MADEJEWSCY, Renata MARKOCKA | ||
18.00 |
1/ śp. Jerzy ALEKSANDROWICZ i rodzice z obojga stron 2/ za żywych i zmarłych z X Róży Żywego Różańca |
Czwartek - 25 kwietnia 2024 r.
6.30 | w intencji XIV Róży Żywego Różańca, o miłosierdzie Boże za wstawiennictwem św. Marka dla członków, ich rodzin i ks. Piotra | ||
7.30 | śp. Gizela PALUSZKIEWICZ (ur.), Maria, Marianna, Eugenia, Szczepan PALUSZKIEWICZ, Małgorzata i Józef ORŁOWSCY, Kazimierz OSPA | ||
15.00 | w intencji Klubu Seniora | ||
18.00 |
1/ dziękczynno – błagalna w pewnej intencji 2/ śp. Michał STACHURA (26 r. śm.) |
Piątek - 26 kwietnia 2024 r.
6.30 | śp. Dorota GRZEGOWSKA | ||
7.30 | śp. Maria PALMOWSKA | ||
18.00 |
1/ śp. Elżbieta ROSIŃSKA (24 r. śm.) 2/ śp. zmarli z rodzin NIERZWICKICH i ZGÓRSKICH |
Sobota - 27 kwietnia 2024 r.
6.30 | śp. Regina i Henryk SEMAK, Teresa KADZIŃSKA i zmarli z rodziny | ||
7.30 | w intencji Barbary i Jerzego BORYS (50 r. ślubu), dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz o opiekę Matki Bożej dla jubilatów oraz dla dzieci z rodzinami | ||
16.00 | w intencji nowożeńców Martyny i Łukasza | ||
18.00 |
1/ śp. Jan SZCZEPANIAK (ur.) 2/ śp. Franciszek KLINGER (12 r. śm.) oraz dziadkowie z obojga stron |
Niedziela - 28 kwietnia 2024 r.
7.00 | śp. Donata KAPELA (im.) | ||
8.00 | śp. Gertruda, Leon, Krystyna, Gerard KOSECCY, rodzice z obojga stron | ||
9.30 | śp. Jan, Genowefa BURANDT, Marta, Leon PEPLIŃSCY | ||
11.00 | w intencji Katarzyny i Włodzimierza ITRICH (30 r. ślubu), dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz o opiekę Matki Bożej dla jubilatów | ||
12.15 | 1/ śp. Wanda OLEJNICZAK (2 r. śm.) i zmarli z rodziny OLEJNICZAK 2/ w podziękowaniu za odebrane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Wandy i Lucjana WARDÓW oraz ich dzieci i wnuków |
||
13.30 |
w intencji parafii (chrzty) | ||
18.00 |
1/ w intencji Beaty i Adama BILIŃSKICH (25 r. ślubu), dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie oraz o opiekę Matki Bożej dla jubilatów oraz synów 2/ błagalna o zdrowie duszy i ciała |